Altijd een opleiding bij jou in de buurt

REA staat voor Route-Educatie-Arbeid. De eindbestemming is een baan. De route is een beroepsopleiding. REA College heeft 12 locaties door heel Nederland. Er is altijd een opleiding in de buurt.

Groningen

Schweitzerlaan 3
9728 NR Groningen

050-5413842
groningen@reacollege.nl

ga naar deze locatie

Leeuwarden

Jacob Catsstraat 2
8913 CM Leeuwarden

058-7370072
leeuwarden@reacollege.nl

ga naar deze locatie

Heerhugowaard

Stationsplein 75
1703 WE Heerhugowaard

085-0804900 (studielocatie/trajectbegeleiders)
06-45132376 (accountmanager instroom)
heerhugowaard@reacollege.nl

Wilt u graag informatie ontvangen over het REA College of heeft u een algemene vraag?
Neem dan contact op met onze administratie via 06-13112764

ga naar deze locatie

Haarlem

Amsterdamsevaart 268
2032 EK Haarlem

085-0064400 (studielocatie/trajectbegeleiders)
06-45132376 (accountmanager instroom)
haarlem@reacollege.nl

Wilt u graag informatie ontvangen over het REA College of heeft u een algemene vraag?
Neem dan contact op met onze administratie via 06-13112764

ga naar deze locatie

Apeldoorn

Satellietlocatie van locatie Ermelo

Zwitsalterrein, Ingang Zuid, gebouw 120
Vlijtseweg 120
7317 AK Apeldoorn

0341-498593
06-22260166
apeldoorn@reacollege.nl

ga naar deze locatie

Leiden

Rooseveltstraat 55
2321 BL Leiden

085-0647250 (studielocatie/trajectbegeleiders)
06-10933151 (accountmanager instroom)
leiden@reacollege.nl

Wilt u graag informatie ontvangen over het REA College of heeft u een algemene vraag?
Neem dan contact op met onze administratie via 06-13112764

ga naar deze locatie

Utrecht

Schooneggendreef 27K
3562 GG Utrecht

030-7210989
06-22260166
utrecht@reacollege.nl




ga naar deze locatie

Arnhem

Velperweg 27
6824 BC Arnhem

088-7792300
arnhem@reacollege.nl

Metaalopleiding
Westervoortsedijk 73
6827 AV Arnhem

ga naar deze locatie

Nijmegen

Kerkenbos 10 03
6546 BB Nijmegen

Groenopleidingen
Nijmeegsebaan 9
6561 KE Groesbeek

088-7792300
nijmegen@reacollege.nl

ga naar deze locatie

Eindhoven

Gare du Nord
Ukkelstraat 2E1
5628 TE Eindhoven

06-82791270
eindhoven@reacollege.nl

ga naar deze locatie

Heerlen

Ruys de Beerenbroucklaan 29
6417 CC Heerlen

088-7795850
heerlen@reacollege.nl

ga naar deze locatie

Ik heb een vraag

Ik wil contact