Altijd een opleiding bij jou in de buurt

REA staat voor Route-Educatie-Arbeid. De eindbestemming is een baan. De route is een beroepsopleiding. REA College heeft 12 locaties door heel Nederland. Er is altijd een opleiding in de buurt.

Groningen

Laan van de Vrede 1
9728 CA Groningen

050 - 541 3842
groningen@verwijder-dit.reacollege.nl

Leeuwarden

Jacob Catsstraat 2
8913 CM Leeuwarden

058 - 737 0072
leeuwarden@verwijder-dit.reacollege.nl

Heerhugowaard

Stationsplein 75
1703 WE Heerhugowaard

088 - 920 8355
heerhugowaard@verwijder-dit.reacollege.nl

Wijk aan Zee

Verlengde Voorstraat 8
1949 CM Wijk aan Zee

088 - 920 8355
wijkaanzee@verwijder-dit.reacollege.nl

Ermelo

Putterweg 140
3851 VG Ermelo

0341 - 49 85 93
ermelo@verwijder-dit.reacollege.nl

Apeldoorn

Zwitsalterrein, Ingang Zuid, gebouw 120
Vlijtseweg 120
7317 AK Apeldoorn

0341 - 49 85 93
apeldoorn@verwijder-dit.reacollege.nl

Leiden

Rooseveltstraat 55
2321 BL Leiden

085 - 064 7250
leiden@verwijder-dit.reacollege.nl

Utrecht

Schooneggendreef 27
3562 GG Utrecht

030 - 754 1950
utrecht@verwijder-dit.reacollege.nl

Arnhem

Velperweg 27
6824 BC Arnhem

088 - 779 2300
arnhem@verwijder-dit.reacollege.nl

Nijmegen

Kerkenbos 10 03
6546 BB Nijmegen

Groenopleidingen
Nijmeegsebaan 9
6561 KE Groesbeek

Metaal
Industrieweg Oost 17
6662 NE Elst

088 - 779 2300
nijmegen@verwijder-dit.reacollege.nl

Eindhoven

Gare du Nord
Ukkelstraat 2E1
5628 TE Eindhoven

06 - 82 79 12 70
eindhoven@verwijder-dit.reacollege.nl

Heerlen

Ruys de Beerenbroucklaan 29
6417 CC Heerlen

088 - 779 5850
heerlen@verwijder-dit.reacollege.nl

Ik heb een vraag

Ik wil contact