Altijd een opleiding bij jou in de buurt

REA staat voor Route-Educatie-Arbeid. De eindbestemming is een baan. De route is een beroepsopleiding. REA College heeft 12 locaties door heel Nederland. Er is altijd een opleiding in de buurt.

Groningen

Schweitzerlaan 3
9728 NR Groningen

050-5413842
groningen@verwijder-dit.reacollege.nl

Leeuwarden

Jacob Catsstraat 2
8913 CM Leeuwarden

058-7370072
leeuwarden@verwijder-dit.reacollege.nl

Apeldoorn

Satellietlocatie van locatie Ermelo

Zwitsalterrein, Ingang Zuid, gebouw 120
Vlijtseweg 120
7317 AK Apeldoorn

0341-498593
06-22260166
apeldoorn@verwijder-dit.reacollege.nl

Arnhem

Velperweg 27
6824 BC Arnhem

088-7792300
arnhem@verwijder-dit.reacollege.nl

Nijmegen

Kerkenbos 10 03
6546 BB Nijmegen

Groenopleidingen
Nijmeegsebaan 9
6561 KE Groesbeek

Metaal
Industrieweg Oost 17
6662 NE Elst

088-7792300
nijmegen@verwijder-dit.reacollege.nl

Eindhoven

Gare du Nord
Ukkelstraat 2E1
5628 TE Eindhoven

06-82791270
eindhoven@verwijder-dit.reacollege.nl

Heerlen

Ruys de Beerenbroucklaan 29
6417 CC Heerlen

088-7795850
heerlen@verwijder-dit.reacollege.nl

Ik heb een vraag

Ik wil contact